Club TotalEnergies’den Yemeksepeti’nde 50 TL indirim ve 20 TL değerinde yakıt puan hediye!

Club TotalEnergies’den Yemeksepeti’nde 50 TL indirim ve 20 TL değerinde yakıt puan hediye!

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TotalEnergies İstasyonları, Club TotalEnergies üyelerine birbirinden özel ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Club TotalEnergies, Yemeksepeti’nden ilk kez sipariş verecek üyelerine 50 TL indirim ve 20 TL değerinde yakıt puan kazandırıyor.

Kampanya, 25 Kasım – 08 Aralık 2022 tarihleri arasında Club TotalEnergies üyeleri tarafından Yemeksepeti mobil uygulaması üzerinden verecekleri ilk yemek siparişlerinde geçerli olacak. Sadece Yemeksepeti’nden yapılacak ve ilk siparişlerde geçerli olacak kampanya, 80 TL ve üzeri yemek siparişlerinde 50 TL indirim ve 20 TL değerinde yakıt puan kazandırıyor.

Kampanyaya katılmak isteyen üyelerin Club TotalEnergies mobil uygulaması üzerindeki “Yemeksepeti kampanya” sayfasından kampanya kodunu alması ve ödeme adımında “Kupon Kodu Giriniz/Seçiniz” alanına girmesi gerekiyor.

Club TotalEnergies üyelerinin bir kez faydalanabileceği kampanyadan kazanılan indirim 08 Aralık 2022 23:59’a kadar kullanılabilecek. Kampanya koşulları ve detaylı bilgiye Club TotalEnergies uygulaması üzerinden ulaşılabilir.

Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TotalEnergies İstasyonları, geniş dağıtım ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunuyor.