Club TotalEnergies

Club TotalEnergies

Yenilenen Club TotalEnergies mobil uygulaması ile Club TotalEnergies'in avantajları çok daha güzel. Siz de hemen indirip üyeliğinizi tamamlayın, her yolculukta kazanmaya başlayın!

Club TotalEnergies’in avantajlı dünyasına adım atarak, akaryakıt alımlarınızda alınan yakıt türüne göre belirlenen oranlarda puan kazanır, kazandığınız puanları uygulama üzerinden takip ederek bir sonraki akaryakıt alımınızda indirim olarak kullanabilirsiniz. Dönemsel, yerel ve lokasyona özel fırsatlar ile sunulan avantajlı kampanyalardan ilk siz haberdar olarak, Club TotalEnergies üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Arkadaşını Davet Et özelliği ile uygulama içerisinden aldığınız kodu paylaştığınız her arkadaşınız üzerinden indirimli akaryakıt kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. BKM Express ile gerçekleştirilen iş birliği kapsamında ödemenizi kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde araçtan inmeden yapabilirsiniz. Yakıt Analizi ile seyahat mesafenizi ve seyahatiniz boyunca ne kadar yakıt harcayacağınızı hesaplayabilirsiniz. Aracınıza özel sayfa oluşturarak aracınızın kasko, sigorta, bakım ve lastik bilgilerini ekleyebilir, ihtiyacınız olduğunda bu bilgilere hızlıca ulaşabilir ve önemli tarihler için kendinize hatırlatma kurabilirsiniz.

Club TotalEnergies ile bulunduğunuz konuma en yakın TotalEnergies istasyonlarına kolaylıkla erişebilir, istasyonun özelliklerini görebilir ve yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. TotalEnergies istasyonları ile ilgili tüm güncel haber ve duyurulardan haberdar olabilir, Türkiye geneli tüm il ve ilçelerdeki ürünler ve fiyatlarını görebilirsiniz.

Club TotalEnergies'in Avantajları

Club TotalEnergies ile istasyonlarımızdaki kaliteli akaryakıt ve hizmetin yanı sıra yaptığınız her alışverişin ödüllendirilmesi ayrıcalığına da kavuşuyorsunuz. Bundan sonra yaptığınız her alışverişten puan kazanacak, çeşitli kampanyalar ve ayrıcalıklardan faydalanma şansına sahip olacaksınız.

Kısacası Club TotalEnergies ile her zaman kazanacaksınız!

Club TotalEnergies ile istasyonlarımızdaki kaliteli akaryakıt ve hizmetin yanı sıra yaptığınız her alışverişin ödüllendirilmesi ayrıcalığına da kavuşuyorsunuz. Bundan sonra yaptığınız her alışverişten puan kazanacak, birikmiş puanlarınızı kullanarak bedava akaryakıt alacak ve ayrıcalıklardan faydalanma şansına sahip olacaksınız. Kısacası Club TotalEnergies ile her zaman kazanacaksınız!

Club TotalEnergies'e nasıl üye olacaksınız?

Club TotalEnergies'e üye olmak çok kolay. Club TotalEnergies'e üye olmak için Club TotalEnergies mobil uygulaması üzerinden veya web sitemizde bulunan online işlemler menüsünden başvuru formunun doldurulması yeterli olacaktır. Böylelikle Club TotalEnergies üyeliğiniz ile üye istasyonlarımızdan yaptığınız alışverişler karşılığında puan kazanmaya başlayarak, Club TotalEnergies'in ayrıcalıklı dünyasına adım atmış olacaksınız.

Nasıl puan kazanacaksınız?

Club TotalEnergies üyelerimiz, alışverişiniz sonrasında istasyon kasa görevlisi ile telefon numaranızı paylaşarak akaryakıt veya otogaz alımı ile kazandığınız puanlarınızı yükletebilir veya bakiyenizde bulunan puanlarınızı harcayabilirsiniz.

Alışverişleriniz karşılığında kazanacağınız puan miktarları şöyledir:

Excellium 95 Kurşunsuz Benzin 95 Oktan 2 puan
Excellium Motorin 1,5 puan
Motorin 1,5 puan
TotalEnergies Gaz 1 puan

Toplam puanınızı nasıl öğreneceksiniz?

Club TotalEnergies üyeliğiniz yaptığınız her alışveriş sonrasında POS üzerinden, o alışverişe ait kazandığınız puanla birlikte, birikmiş toplam puanınızı da gösteren bir bilgi fişi çıkacaktır.

Ayrıca toplam puanınızı:

• TotalEnergies istasyonlarında bulunan Club TotalEnergies POS'larından ve
• Club TotalEnergies Mobil Uygulaması'ndan öğrenebilirsiniz.

Club TotalEnergies

Yenilenen TotalEnergies İstasyonları mobil uygulaması ile Club TotalEnergies'in avantajları çok daha güzel. Siz de hemen indirip üyeliğinizi tamamlayın, her yolculukta kazanmaya başlayın!

App store logoPlay store logo