Café Bonjour

Café Bonjour

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en yüksek standartlarda cevap vermek amacıyla seçkin bayilerimizde kurulan, özel bir istasyon marketi zinciri olan Bonjour, hem adet olarak hem de konsept olarak sürekli gelişmektedir. Bonjour istasyon marketleri; iç ve dış tasarımı, hizmet kalitesi, ürün çeşitliliği gibi perakendeciliğin ana unsurlarını en iyi şekilde birleştirerek maksimum müşteri memnuniyetini hedefler.

Hizmet ve Ürün Çeşitliliği
Türkiye'de TotalEnergies istasyonlarında 2003 yılında uygulanmaya başlanan Bonjour konsepti, dünya standartlarına paralel olarak gelişmektedir. Ülkemizdeki Bonjour marketlerin tasarım ve hizmet standartları, dünya çapında istasyon marketçiliği konusunda elde edilen tüm deneyimler, ülkemizin şartları ve Türk tüketicisinin davranış özellikleri gözönüne alınarak belirlenmiştir.

Bonjour, müşterilerimizin tüm acil ihtiyaçları göz önünde bulundurarak tasarlanmış bir ürün gamına sahiptir. Sigaradan, atıştırmalık ürünlere, sıcak-soğuk içeceklerden, kişisel bakıma günlük ihtiyaçların yanında oto bakım ve madeni yağ gibi aracınız için gereksinim duyduğunuz tüm ürünleri Bonjour marketlerde bulabilirsiniz.

Tüm Bonjour ve Café Bonjour' lar haftanın 7 günü ve günün 24 saati hizmetinizdedir.

 

Nerelerdeyiz?
Bonjour ve Café Bonjour marketler, büyükşehir merkezleri başta olmak üzere, tüm Türkiye’de 140'ı aşkın TotalEnergies İstasyonunda, kaliteli alışveriş için hizmetinizdedir. Bu yüksek standartlardan olabildiğince çok müşterimizin faydalanabilmesi için Bonjour marketlerin sayısı, kaliteden ödün vermeden, her geçen gün artmaktadır.

Ayın Ürünü Aktiviteleri
TotalEnergies, tüm istasyon marketlerinde her ay düzenli olarak ayın ürünü aktiviteleri düzenlemektedir. TotalEnergies müşterileri, ülkemizin en tanınmış markalarına ait iyi ve kaliteli ürünleri, son derece uygun fiyatlara satın alabilmektedirler.