Club TotalEnergies üyelerine Enuygun’dan kazandıran fırsatlar! (Araç Kiralama)

Club TotalEnergies üyelerine  Enuygun’dan kazandıran fırsatlar! (Araç Kiralama)

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TotalEnergies İstasyonları, Türkiye’nin Lider Seyahat Sitesi Enuygun iş birliğiyle Club TotalEnergies üyelerine birbirinden özel ayrıcalıklar sunuyor. Club TotalEnergies, Enuygun üzerinden yapılan araç kiralamalara ve satın alınan uçak biletlerine indirim ve yakıt puan kazandırıyor.

Hem indirim  hem de yakıt puan kazandıran araç kiralama kampanyası, Club TotalEnergies üyeleri tarafından 1 Aralık- 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Enuygun.com üzerinden yapılan kiralamalarda geçerli olacak. Kampanya üyelere 500 TL ve üzeri araç kiralamalarında 100 TL indirim + 10 TL yakıt puan kazandırmasının yanı sıra 2.000 TL üzeri kiralamalarda da 250 TL indirim + 10 TL yakıt puan kazandırıyor. 

Club TotalEnergies üyelerini Enuygun’da cazip kampanyalar bekliyor

Kampanyadan faydalanmak isteyen Club TotalEnergies üyelerinin Club TotalEnergies mobil uygulamasındaki ilgili kampanya sayfasında yer alan “KOD AL” butonunu tıklayarak kampanya kodunu alması ve Enuygun.com’da araç kiralama işlemi esnasında “İndirim kodu kullan“ alanına kodu girmesi yeterli.  10 TL yakıt puan, Enuygun.com üzerinden yapılan araç kiralama hizmetinin tamamlanmasından sonra üç iş günü içerisinde Club TotalEnergies hesabına tanımlanacak.

Seyahat etmeyi sevenlere özel olan diğer kampanya, Club TotalEnergies üyeleri tarafından Enuygun mobil uygulaması üzerinden satın alınan uçak biletlerinde geçerli olacak.  Club TotalEnergies üyeleri bu kampanya ile uçak biletlerinde 50 TL indirim kazanıyor.

Kampanyaya katılmak isteyen Club TotalEnergies üyelerinin Club TotalEnergies mobil uygulamasının ilgili kampanya sayfasında yer alan “KOD AL” butonunu tıklayarak kampanya kodunu alması ve Enuygun mobil uygulaması üzerinden uçak bileti ödeme adımında “İndirim kodu kullan“ alanına kodu girmesi yeterli. 

İndirimlerden faydalanmak isteyen Club TotalEnergies üyeleri, 31 Aralık 2022 tarihinde sona erecek her iki kampanyaya birer kez katılım sağlayabilir. Kampanya koşulları ve detaylı bilgiye ClubTotalEnergies mobil uygulaması üzerinden ulaşılabilir.

Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TotalEnergies İstasyonları, geniş dağıtım ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunuyor.