TotalEnergies İstasyonlarında 150 TL ParafPara kazanma fırsatı

TotalEnergies İstasyonlarında 150 TL ParafPara kazanma fırsatı

Halkbank ile işbirliği gerçekleştiren TotalEnergies İstasyonları, 1 Nisan - 15 Mayıs 2024 tarihleri  arasında geçerli kampanya kapsamında 150 TL ParafPara kazandırıyor. Paraf üyesi  TotalEnergies İstasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 750 TL  ve üzeri 4’üncü akaryakıt ya da otogaz alışverişine 150 TL ParafPara hediye ediliyor. 

Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Genç, Paraf Kadın, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı  Paraf, Eczacı Paraf KOBİ, Paraf Üreten Kadın ve sanal kredi kartı sahipleri, kampanyaya dahil  olmak için ilk alışverişlerinden önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklamaları ya da  bankada kayıtlı cep telefonlarından ‘’TE2024’’ yazarak 3404’e SMS (KKTC için 3444’e)  göndermeleri gerekiyor. Sadece kampanyaya dahil olan Paraf POS’larında geçerli kampanyadan  yararlanmak için mutlaka akaryakıt alışverişinden önce kayıt olunması ve SMS ile katılım  teyidinin alınmış olması gerekiyor. Kampanya dahilinde yapılacak akaryakıt veya otogaz alımında  ödül kazanımına ilişkin bilgi, alışveriş fişi üzerinde ve Paraf Mobil’de yer alırken kazanım ayrıca  SMS ile de bildiriliyor. 

Müşteri bazlı olan ve bir müşterinin sadece bir kez katılıp, toplamda en fazla 150 TL ParafPara  kazanabildiği kampanyada hediye ParafPara, 4’üncü akaryakıt veya otogaz alımıyla kazanım hakkı elde edilmesinin ertesi günü, işlemin yapıldığı kazanım sağlanan karta yüklenecek ve 25  Haziran 2024 saat 21.59’a kadar Paraf üyesi TotalEnergies İstasyonlarında akaryakıt ya da  otogaz alışverişlerinde kullanılabilecek. 

Paraf üyesi TotalEnergies İstasyonları www.paraf.com.tr, Paraf Mobil’de Program Ortakları  sayfasından firma adı alanına “TotalEnergies” yazılarak öğrenilebiliyorken ayrıca kampanya  hakkındaki daha fazla detaya https://www.totalenergiesistasyonlari.com.tr, www.paraf.com.tr,  Paraf Mobil’den ve Club TotalEnergies mobil uygulamasından ulaşılabilir.