TotalEnergies İstasyonlarında 75 TL Değerinde Bankkart Lira hediye!

TotalEnergies İstasyonlarında 75 TL Değerinde Bankkart Lira hediye!

OYAK Grup Şirketleri bünyesinde hizmet veren Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş., Ziraat Bankası Bankkart sahiplerine ayrıcaklı fırsatlar sunuyor. Bankkart ile anlaşmalı TotalEnergies İstasyonlarında geçerli olmak üzere farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz alışverişleri, 75 TL değerinde Bankkart Lira kazandırıyor.

 

Bankkart sahiplerine özel sunulan kampanya, 01 Ocak – 15 Şubat 2023 tarihleri arasında sadece Bankkart anlaşmalı TotalEnergies İstasyonlarında yapılan 300 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde geçerli olacak. Bankkart sahipleri kampanyadan sadece birer kez faydalanarak en fazla 75 TL değerinde Bankkart Lira kazanabilecek. Kazanılan Bankkart Lira’lar, 20 Mart 2023 tarihine kadar kullanılabilip, yalnızca Bankkart anlaşmalı TotalEnergies İstasyonlarında geçerli olacak.

 

Kampanyaya Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business  sahipleri katılabilecek. Kampanyaya Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr’den veya SMS ile katılım sağlanabilir. SMS ile katılmak isteyen Bankkart sahipleri “TE2023” yazıp 4757’e SMS göndererek kampanyaya ücretsiz olarak katılım sağlayabilirler.

 

Kampanya koşulları ve detaylı bilgiye bankkart.com.tr, totalenergiesistasyonlari.com.tr/, ve Bankkart Mobil  uygulamasından ulaşılabilir.

 

Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran Güzel Enerji Akaryakıt, akaryakıt ve madeni yağ sektöründe geniş dağıtım ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunmaya devam edecek.