Bi’Güzel Lezzetler

Bi’Güzel Lezzetler

Bİ'GÜZEL LEZZETLER TotalEnergies İstasyonlarında!

Bi'Güzel; lezzetli, sıcacık, doyurucu ve taptaze sandviçleri, börek ve tatlı çeşitleri, %100 Arabica çekirdeklerinden demlenen taze sütlü enfes kahveleri ve içinizi serinletecek soğuk içecek alternatifleri ile yolcukluklarınızda keyifli bir mola vermenizi sağlıyor.

Özenle hazırlanmış, hijyen standartlarına uygun kapalı paketlerde 7/24 hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz lezzet seçeneklerimiz ile günün her saatinde enerjinizi tazeleyebilirsiniz.

Sandviç Çeşitleri

Tire köfteli gobbitten vegan ekşi mayalı sandviçe, dilim pizzadan jambonlu cheddarlı kruvasana kadar uzanan çeşit çeşit ve kaliteli sıcak sandviç ürünlerimiz TotalEnergies İstasyonlarında sizleri bekliyor.

Kahve ve Soğuk İçecek Çeşitleri

Bi'Güzel Kahve veya Gloria Jeans’in espresso, americano, caffe latte, cappuccino, flat white, latte macchiato kahveleri ile her an taze ve soğuk limonata, karadut suyu içecek yolculuklarınıza eşlik ediyor.

Tatlı Çeşitleri

İzmir bombası, muffin, donut, ekler ve çeşitli mini cheesecake seçenekleri ile istasyonlarımızda yer alan tatlı lezzetlerimiz yolculuklarınızın enerjisini yükseltiyor.