Bi’Güzel Lezzetler

Bi’Güzel Lezzetler

Bİ'GÜZEL LEZZETLER TotalEnergies İstasyonlarında!


Bi'Güzel; lezzetli, sıcacık, doyurucu ve taptaze sandviçleri, börek ve tatlı çeşitleri, %100 Arabica çekirdeklerinden demlenen taze sütlü enfes kahveleri ve içinizi serinletecek soğuk içecek alternatifleri ile yolcukluklarınızda keyifli bir mola vermenizi sağlıyor.

Özenle hazırlanmış, hijyen standartlarına uygun kapalı paketlerde 7/24 hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz lezzet seçeneklerimiz ile günün her saatinde enerjinizi tazeleyebilirsiniz.

Sandviç Çeşitleri

3 peynirli sandviçten susurluk tostuna, dilim pizzadan jambonlu cheddarlı kruvasana kadar uzanan çeşit çeşit ve kaliteli sıcak sandviç ürünlerimiz TotalEnergies İstasyonlarında sizleri bekliyor.

Tostmatik

90 saniyede el değmeden hazırlanan, çift katmanlı pakedi sayesinde tazeliğini koruyan hem pratik hem lezzetli, kaşarlı ve kaşarlı sucuklu tostlar için Tostmatik'i tercih edebilirsiniz.

Kahve ve Soğuk İçecek Çeşitleri

Bi'Güzel Kahve veya Gloria Jean's espresso, americano, caffe latte, cappuccino, flat white, latte macchiato kahveleri ile her an taze ve soğuk limonata, karadut suyu içecek yolculuklarınıza eşlik ediyor.

Tatlı Çeşitleri

İzmir bombası, ekler ve anne keki seçenekleri ile istasyonlarımızda yer alan tatlı lezzetlerimiz yolculuklarınızın enerjisini yükseltiyor.Bi’Güzel Lezzetler Hizmeti Verilen Lokasyonlarımız

Bi’Güzel Lezzetler hizmeti verilen lokasyonlarımızın listesine buradan ulaşabilirsiniz.